zakład kamieniarski maków, blaty kuchenne z kamienia, blaty kuchenne z granitu, blaty kuchenne z marmuru, marmurowe blaty łazienkowe, schody kamienne, kominki kamienne, parapety z marmuru, okładziny ścienne z kamienia, schody marmurowe, nagrobki z granitu, blat z konglomeratu

Nasz zakład

Zajmujemy się wszelkimi pracami w kamieniu, dostosowując je do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Naszą specjalnością są blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody i kominki.

Wykonaliśmy wiele prac w budownictwie sakralnym w tym ołtarze, lektoria, chrzcielnice oraz wiele posadzek w kościołach. Jesteśmy również producentem nagrobków dla odbiorców indywidualnych i hurtowych. Współpracujemy z architektami i biurami projektowymi a także ze studiami mebli kuchennych.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Kamień to niezastąpiony materiał do wykończenia każdego wnętrza. My o kamieniu wiemy prawie wszystko ponieważ pracujemy z nim od lat. Naszymi dostawcami są sprawdzeni eksporterzy z Włoch, Hiszpanii, Indii czy Brazylii. Sprowadzamy materiał bezpośrednio z kopalni dlatego nasze ceny są niskie a kamień bardzo dobry. Oferujemy doskonałej jakości granity, marmury, kwarcyty i konglomeraty kwarcytowe

PROFESJONALNY MONTAŻ

Nasi pracownicy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w montażu kamienia. Dlatego oferujemy Państwu fachowy pomiar oraz montaż wszystkich elementów wykonanych w naszej firmie. Bierzemy odpowiedzialność od początku do końca za każdy etap pracy, dlatego możemy dać długoletnią gwarancję najwyższej jakości wykonania.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów w procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny i urządzenia oraz systematycznie rozwijamy park maszynowy. Wiemy, że inwestycja w maszyny to inwestycja w przyszłość. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej zakupiliśmy dwie maszyny – piłę mostową CNC z 5 osiami interpolowanymi Donatoni oraz boczkarkę Montresor FASTER 64. Dało to nam nieograniczone możliwości produkcji, zwiększenie wydajności zakładu oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.